Maj to miesiąc który generuje liczne wydatki w niemal każdym domowym budżecie. Rodzinne uroczystości związane z przyjęciem pierwszej komunii, śluby, długi weekend, a także Dzień Matki i Dzień Dziecka. Wszystko to ma wpływ na to jak prezentuje się zawartość portfela w danym okresie. Tym samym Maj rozpoczyna sezon na coraz większe zainteresowanie kredytami.

Analitycy finansowi zaobserwowali, że to właśnie przełom Kwietnia i Maja rozpoczyna wzrost zainteresowania drobnymi kredytami gotówkowymi. Bieżące wydatki w tym okresie są wyższe i szukamy każdej możliwości by poradzić sobie z narastającymi zobowiązaniami.

W tym roku kredyty prezentują się bardzo atrakcyjnie, wszystko za sprawą deflacji i wciąż rekordowo niskich stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego.

Jeżeli szukasz zadłużenia, które pomoże Ci sprostać coraz większej ilości wydatków sprawdź ranking kredytów i porównaj aktualnie dostępne zobowiązania. Tym sposobem unikniesz szeregu dodatkowych opłat, a poza dodatkową gotówką zyskasz także oszczędności w trakcie spłaty zadłużenia.

Udostępnij wiadomość

Komentarze 2

  • muzek
    2016-05-04 12:52:37
    no tak niektórzy robią komunie tak wystawne jak wesela to się nie dziwię że tak dużo kredytów w tym miesiącu idzie :)
  • gimbek
    2016-05-02 14:54:22
    dobra wiadomość, może znajdą się jakieś promocyjne oferty z okazji majówki, i jeszcze zaraz komunie :)