Millennium Bank wprowadził właśnie do swojej oferty nowe zobowiązanie. Instytucja oferuje kredyt gotówkowy dostępny online. Choć jest to coraz popularniejsza forma udzielania zadłużeń, Millennium Bank kieruje to zobowiązanie do zewnętrznych Klientów, co stanowi wyjątek na rynku. Do tej pory z produktami tego typu spotkać się można było wyłącznie na stronie mBanku, ING Banku Śląskiego oraz Smart Banku.

Zdecydowana większość pożyczek na dowolny cel, które dostępne są dzięki bankowości internetowej skierowane są do stałych usługobiorców, którzy posiadają aktywne konto osobiste w instytucji. To prosty sposób by zweryfikować zdolność kredytową wnioskodawcy i zminimalizować ryzyko kredytowe jakie podejmuje bank.

Bank Millennium chce dzięki tej ofercie przejąć wielu Klientów innych banków. Chociaż wszystkie formalności związane z kredytem online można wypełnić bez korzystania z innych usług banku. Jednak aby otrzymać pieniądze na rachunek bankowy konieczne jest równoczesne założenie flagowego konta osobistego w Millennium, czyli Konta 360. Nie jest to jednak konieczne by zawrzeć umowę. Bank udziela kredytu także w przypadku osób, które nie zdecydują się na otwarcie rachunku, konieczne jednak w takim przypadku jest osobiste odebranie pieniędzy w oddziale banku.

Udostępnij wiadomość

Komentarze 0